CIB Аудіт & Консалтинг

ЗАРОБИТИ ГРОШІ ПОТРІБНА ХОРОБРІСТЬ,

ЗБЕРЕГТИ ГРОШИ ПОТРІБНА МУДРІСТЬ,

ВИТРАЧАТИ ГРОШІ - ЦЕ МИСТЕЦТВО!

Огляд фінансової звітності

Для Клієнтів, які не планують проведення обов'язкового або ініціативного аудиту фінансової звітності, проте зацікавлені у підвищенні ефективності своєї діяльності та достовірності своєї звітності, Аудиторська фірма CIB Аудит Консалтинг пропонує свої послуги з огляду фінансової звітності або окремих її аспектів.

Огляд фінансової звітності – це аудиторська перевірка, внаслідок якої аудитор висловлює свою впевненість у тому, що інформація, що є предметом огляду, не містить суттєвих викривлень.

При проведенні огляду фінансової звітності аудитор не проводить всі процедури, які вимагають проведення аудиторської перевірки.

Трудомісткість, отже, і вартість огляду фінансової звітності нижче за вартість аудиту.

В результаті огляду аудитор висловлює думку у формі негативної впевненості про те, що не виявлено будь-яких фактів, що дають аудитору підстави вважати, що фінансові звіти не складені у всіх істотних аспектах відповідно до певної концептуальної основи фінансової звітності.

Огляд фінансової звітності забезпечує середній рівень впевненості у тому, що інформація, що є предметом огляду, не містить суттєвих викривлень.